ATXMEGA64D4-MH Microcontroller MCU Powerful Processing Unit Embedded Systems
    Ask Lasest Price
    Brand Name : Microchip Technology
    Model Number : ATXMEGA64D4-MH
    Price : Negotiable
    Payment Terms : L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union, MoneyGram
    Supply Ability : 999999
    Delivery Time : 1-3 days
    • Product Details
    • Company Profile
    ATXMEGA64D4-MH Microcontroller Powerful Processing Unit for Embedded Systems
    Product Name: ATXMEGA64D4-MH
    Product Type: Microcontroller Unit
    Architecture: AVR XMEGA
    Speed: 64 MHz
    Voltage Range: 1.6V to 3.6V